Logo
0 ks
za 0,00 EUR
Nákupný košík je prázdny
Potrebujete poradiť? Neváhajte nás kontaktovať.
Nakúpte ešte za 60,00 EUR a máte dopravu ZADARMO

 1. Úvod
 2. Kozmetika a zdravie
 3. Bankovanie a masáže
 4. Banky na masáž, bankovanie 6 ks

Banky na masáž, bankovanie 6 ks

Vákuové masážne banky - sada 6 ks Použitie: Univerzálna malá 6 kusová sada je určená pre základné vakuové bankovanie za studena a je veľmi vhodná na z... celý popis
Dostupnosť
Skladom dodanie do 7dní
7,77 EUR
6,48 EUR
bez DPH
ks
Číslo produktu:1006
Strážiť cenu / dostupnosť
 • Kompletné špecifikácie
 • Banky na masáž, bankovanie 6 ks
  Banky na masáž, bankovanie 6 ks
  Skladom dodanie do 7dní
  7,77 EUR
  6,48 EUR bez DPH
 • ks
Kompletné špecifikácie

Vákuové masážne banky - sada 6 ks

Použitie:

Univerzálna malá 6 kusová sada je určená pre základné vakuové bankovanie za studena a je veľmi vhodná na zoznámenie sa s vákuovými bankami.

Je vhodným pomocníkom pri aplikácií vákuových baniek pri pokojnom statickom bankovaní, ale aj pri dynamickom bankovaní , keď je treba urobiť rázne odlepenie kože od svalových častí. Je vhodná na baňkovanie detí a osôb, ktoré majú strach z ohňa.

S uvedenýmí bankami je treba jemne zaobchádzať, protože majú tenkú stenu. Uvoľnovanie pumpičky od hlavy baňky je treba robiť s citom. Pumpičku vyťahujte z hlavy banky vždy smerom hore . Aby sa pumpička ľahko nasúvala na hlavu banky je vhodné túto hlavu banky jemne potrieť olejom.

Pri používaní je vhodné mať na vakuové banky predom určené odkladacie miesto a banky stále nevkladať do prepravnej krabice.

CZ popis

Vakuové masážní banky - sada 6ksPoužitie: Univerzální malá 6 kusová sada je určena pro základní vakuové baňkování za studena a je velmi vhodná k seznámení se s vakuovými bankami.Je vhodným pomocníkem při aplikací vakuových baněk při klidném statickém baňkování, ale i při dynamickém baňkování, když je třeba udělat rázně odlepení kůže od svalových částí. Je vhodná na baňkování dětí a osob, které mají strach z ohňa.S uvedených bank je třeba jemně zacházet, protože mají tenkou stěnu. Uvolňování pumpičky od hlavy baňky je třeba dělat s citem. Pumpičku vytahujte z hlavy banky vždy směrem nahoru. Aby se pumpička snadno nasouvané na hlavu banky je vhodné tuto hlavu banky jemně potřít olejom.Pri používání je vhodné mít na vakuové banky předem určené odkládací místo a banky stále nevkládat do přepravní krabice.