Logo
Neviete si rady? Zavolajte.
Po-Pia. Streda a Štvrtok nedostupné
0 ks
za 0,00 EUR
Nákupný košík je prázdny
Potrebujete poradiť? Neváhajte nás kontaktovať.
Novinky
15.12.2019
Vianoce
Dobrý deň ,Na objednávky, ktoré boli v externom sklade a prijaté do 15.12.2019 do 10:00 hod garantujeme dodanie do Vianoc. Na objednávky, ktoré boli p... čítať celé
17.06.2019
Nedostupná tel. linka dňa 17.6.2019 do 21.6.2019 Ďakujeme za pochopenie
Nedostupná tel. linka dňa 17.6.2019 do 21.6.2019 Ďakujeme za pochopenie čítať celé
Zobraziť všetky novinky
 

Deramax Bird 04-7678

Odpudzovač Deramax-Bird Plašič vtákov, holubov, škorcov   Kvalitný ultrazvukový plašič vtákov vyrobený v Českej republike. Použitie špičkových súčiast... celý popis
Dostupnosť
Externý sklad dodanie do 3-5dní
32,00 EUR
26,67 EUR
bez DPH
ks
Číslo produktu:288
 • Kompletné špecifikácie
 • Deramax Bird 04-7678
  Deramax Bird 04-7678
  Externý sklad dodanie do 3-5dní
  32,00 EUR
  26,67 EUR bez DPH
 • ks
Kompletné špecifikácie

Odpudzovač Deramax-Bird Plašič vtákov, holubov, škorcov

 


Kvalitný ultrazvukový plašič vtákov vyrobený v Českej republike.


Použitie špičkových súčiastok a kvalitných materiálov spolu s výrobnou technológiou povrchovej montáže súčiastok a niekoľkonásobnou kontrolou kvality zaisťuje dlhodobú životnosť a spoľahlivosť tohto typu plašiča:

-holubov

-škorcov

-vrabcov,

-drozdov

- havranov

-vrán a pod.


Deramax-Bird je určený pre ochranu vnútorných i vonkajších priestorov


Plašič vtáky nezabíja, ani nezraňuje, iba vymedzuje priestor v ktorom by sa nemali pohybovať.


Využitie odpudzovače-plašiča Deramax-Bird:


Deramax-Bird je určený na využitie ako odpudzovač-plašič vtákov.

Generuje špecifické ultrazvukové signály, ktoré sú pre vtáky veľmi nepríjemné, takže po krátkom čase chránený priestor opúšťa a hľadajú si nové útočisko mimo priestor chránený plašič.


Generované ultrazvukové signály majú automatickú zmenu kmitočtu v danom rozsahu, aby si vtáky na signál nezvykli a súčasne aj automatickú zmenu výkonu (náhla zmena výkonu), ktorá prispieva k vyššej účinnosti tohto typu plašiča.


Čo sa potom týka konkrétnych druhov vtákov, v našich podmienkach sa jedná predovšetkým o využitie ako plašič:

-holubov

-škorcov

-vrabcov

-drozdov

-havranov

-vrán a pod.


Komfort prevádzky plašiča Deramax-Bird:


Deramax-Bird pracuje v frekvenčné oblasti, ktorá je pre človeka na hranici počuteľnosti a pri využití vo vonkajšom priestore prístroj nepôsobí na človeka rušivo.


Pozn. Deramax-Bird je plašič vtákov, však môže mať vplyv napr:

-Na domáce mačky

-psy

-alebo kone

 

Nie je ale nutné riešiť nejaké zvláštne opatrenia strán domácich zvierat.

Úplne stačí, keď má domáce zviera možnosť voľne odísť z priestoru chráneného prístrojom.

Odpudzovač vtákov teda vášmu domácemu zvieraťu neublíži, len sa môže zviera tomuto priestoru vyhýbať.

Vždy ale dbajte, aby domáce zviera malo možnosť odísť z chráneného priestoru, a nikdy nesmie byť tento typ plašiča použitý na zviera zatvorené v koterci a pod.


Inštalácia a rozsah účinnosti plašiča Deramax-Bird:


Inštalácia odpudzovače-plašiča vtákov spočíva len v jeho umiestnenie do priestoru určeného na ochranu a pripojenie napájacieho zdroja, inak pracuje úplne automaticky a nie je nutné žiadne nastavovanie.


Dosah tohto odpudzovače-plašiča vtákov je vo vonkajších priestoroch až 40 metrov v uhle cca 140 stupňov.


Pozn. Vďaka špeciálnej konštrukcii odpudzovača je uhol záberu vyžarovaného signálu vo vzdialenosti niekoľkých metrov od prístroja rozšírený až na 180 stupňov.


Zariadenie je odolné voči vlhkosti, však v prípade využitia vo vonkajších priestoroch je bezpodmienečne nutné chrániť prístroj pred priamym vplyvom dažďa a snehu.

 


Technické údaje odpudzovače-plašiča Deramax-Bird:

Priemerný príkon: 2W

Dosah vo vonkajších priestoroch: až 40 metrov.

Uhol záberu 140 stupňpv (180 stupňov)

Okolitá teplota: -20 C až + 60 C

Rozmery: 105x60x40mm (s montážnymi úchytmi)


CZ popis

Odpuzovač Deramax-Bird Plašič ptáků, holubů, škorcovKvalitný ultrazvukový plašič ptáků vyrobený v České republike.Použitie špičkových součástek a kvalitních materiálů spolu s výrobní technologií povrchové montáže součástek a několikanásobnou kontrolou kvality zajišťuje dlouhodobou životnost a spolehlivost tohoto typu plašiče: -holubov-špačků-vrabců , -drozdov- havranů-vran a pod.Deramax-Bird je určen pro ochranu vnitřních i vnějších priestorovPlašič ptáci nezabíjí ani nezraňuje, pouze vymezuje prostor ve kterém by se neměly pohybovať.Využitie odpuzovače-plašiče Deramax-Bird: Deramax-Bird je určen na využití jako odpuzovač-plašič vtákov.Generuje specifické ultrazvukové signály, které jsou pro ptáky velmi nepříjemné, takže po krátkém čase chráněný prostor opouští a hledají si nové útočiště mimo prostor chráněný plašič.Generované ultrazvukové signály mají automatickou změnu kmitočtu v da nom rozsahu, aby si ptáci na signál nezvykli a současně i automatickou změnu výkonu (náhlá změna výkonu), která přispívá k vyšší účinnosti tohoto typu plašiča.Čo se pak týká konkrétních druhů ptáků, v našich podmínkách se jedná především o využití jako plašič: - holubů-špačků-vrabců-drozdů-havranů-vran a pod.Komfort provozu plašiče Deramax-Bird: Deramax-Bird pracuje v kmitočtové oblasti, která je pro člověka na hranici slyšitelnosti a při využití ve venkovním prostoru přístroj nepůsobí na člověka rušivo.Pozn. Deramax-Bird je plašič ptáků, však může mít vliv např: -Na domácí kočky-psi-nebo konen je ale nutné řešit nějaké zvláštní opatření stran domácích zvierat.Úplne stačí, když má domácí zvíře možnost volně odejít z prostoru chráněného prístrojom.Odpudzovač ptáků tedy vašemu domácímu zvířeti neublíží, jen se může zvíře tomuto prostoru vyhýbať.Vždy ale dbejte, aby zvíře mělo možnost odejít z chráněného prostoru, a nikdy nesmí být tento typ plašiče použitý na zvíře zavřené v kotci a pod.Inštalácia a rozsah účinnosti plašiče Deramax -Bird: Instalace odpuzovače-plašiče ptáků spočívá pouze v jeho umístění do prostoru určeného k ochraně a připojení napájecího zdroje, jinak pracuje zcela automaticky a není nutné žádné nastavovanie.Dosah tohoto odpuzovače-plašiče ptáků je ve venkovních prostorách až 40 metrů v úhlu cca 140 stupňov.Pozn. Díky speciální konstrukci odpuzovače je úhel záběru vyzařovaného signálu ve vzdálenosti několika metrů od přístroje rozšířen až na 180 stupňov.Zariadenie je odolné vůči vlhkosti, nicméně v případě využití ve venkovních prostorách je bezpodmínečně nutné chránit přístroj před přímým vlivem deště a snehu.Technické údaje odpudzovače- plašiče Deramax-Bird: Průměrný příkon: 2WDosah ve vnějších prostorách: až 40 metrov.Uhol záběru 140 stupňpv (180 stupňů) Okolní teplota: -20 C až 60 C

Vytvorené na Eshop-rychlo.skEshop-rychlo.sk
Spracovanie osobných údajov môžete ovplyvniť úpravou svojich preferencií ochrany súkromia.