Logo
Neviete si rady? Zavolajte.
Po-Pia. Streda a Štvrtok nedostupné
0 ks
za 0,00 EUR
Nákupný košík je prázdny
Potrebujete poradiť? Neváhajte nás kontaktovať.
Novinky
15.12.2019
Vianoce
Dobrý deň ,Na objednávky, ktoré boli v externom sklade a prijaté do 15.12.2019 do 10:00 hod garantujeme dodanie do Vianoc. Na objednávky, ktoré boli p... čítať celé
17.06.2019
Nedostupná tel. linka dňa 17.6.2019 do 21.6.2019 Ďakujeme za pochopenie
Nedostupná tel. linka dňa 17.6.2019 do 21.6.2019 Ďakujeme za pochopenie čítať celé
Zobraziť všetky novinky
 

Deramax KITTY

Odpudzovač Deramax-Kitty, plašič mačiek a psov   Kvalitný ultrazvukový odpudzovač-plašič mačiek a psov vyrábaný v Českej republike. Použitie špičkový... celý popis
Dostupnosť
Externý sklad dodanie do 3-5dní
38,54 EUR
32,12 EUR
bez DPH
ks
Číslo produktu:293
 • Kompletné špecifikácie
 • Deramax KITTY
  Deramax KITTY
  Externý sklad dodanie do 3-5dní
  38,54 EUR
  32,12 EUR bez DPH
 • ks
Kompletné špecifikácie

Odpudzovač Deramax-Kitty, plašič mačiek a psov

 

Kvalitný ultrazvukový odpudzovač-plašič mačiek a psov vyrábaný v Českej republike.

Použitie špičkových súčiastok a kvalitných materiálov spolu s výrobnou technológiou povrchovej montáže súčiastok a niekoľkonásobnou kontrolou kvality zaisťuje dlhodobú životnosť a spoľahlivosť tohto typu odpudzovače mačiek a psov.

 

Využitie odpudzovača-plašiča Deramax-Kitty: - určený na využitie ako odpudzovač - plašič mačiek a psov

 

Generuje špecifické ultrazvukové signály, ktoré sú pre mačky a psy veľmi nepríjemné, takže po krátkom čase chránený priestor opúšťa a hľadajú si nové útočisko mimo priestor chránený odpudzovačom.

Generované ultrazvukové signály majú automatickú zmenu kmitočtu v danom rozsahu, aby si mačky a psy na signál nezvykli a súčasne aj automatickú zmenu výkonu (náhla zmena výkonu), ktorá prispieva k vyššej účinnosti tohto typu odpudzovače.

 

Deramax-Kitty je určený pre ochranu vnútorných i vonkajších priestorov.

Odpudzovač mačky a psy nezabíja, ani nezraňuje, iba vymedzuje priestor v ktorom by sa nemali pohybovať.  

 

Komfort prevádzky odpudzovače-plašiča Deramax-Kitty:

Deramax-Kitty pracuje v frekvenčnej oblasti, ktorá je pre človeka za hranicou počuteľnosti, preto neruší a neobťažuje svoje okolie nepríjemným hlukom.

Vysoké kmitočty, z rozsahu na ktorom zariadenie pracuje, už človek nie je schopný vnímať ani podprahovo.

 

Pozn. Deramax-Kitty je odpudzovač túlavých mačiek a psov a ako taký má samozrejme aj vplyv:

-na domáce mačky

-či psov.

 

Nie je ale nutné riešiť nejaké zvláštne opatrenia strán domácich zvierat.

Úplne stačí, keď má domáce zviera možnosť voľne odísť z priestoru chráneného prístrojom.

Odpudzovač mačiek a psov teda vášmu domácemu zvieraťu neublíži, len sa bude zviera tomuto priestoru vyhýbať.

 

Vždy ale dbajte, aby domáce zviera malo možnosť odísť z chráneného priestoru, a nikdy nesmie byť tento typ odpudzovače použitý na zviera zatvorené v koterci pod.  

 

 

Inštalácia a rozsah účinnosti odpudzovače-plašiča Deramax-Kitty:

Inštalácia odpudzovače-plašiča mačiek a psov spočíva len v jeho umiestnenie do priestoru určeného na ochranu a pripojenie napájacieho zdroja, inak pracuje úplne automaticky a nie je nutné žiadne nastavovanie.

Rozsah účinnosti tohto odpudzovače-plašiča mačiek a psov, je pri použití vo vnútorných priestoroch podľa členitosti priestor až do 250m2.

 

Pri použití vo vonkajších priestoroch je dosah až 12 metrov v uhle cca 120 stupňov.

 

Pozn.Vďaka špeciálnej konštrukcii odpudzovača je uhol záberu vyžarovaného signálu vo vzdialenosti niekoľkých metrov od prístroja rozšírený až na 180 stupňov.

 

Zariadenie je odolné voči vlhkosti, avšak v prípade využitia vo vonkajších priestoroch je bezpodmienečne nutné chrániť prístroj pred priamym vplyvom dažďa a snehu.

 

Technické údaje odpudzovače-plašiča Deramax-Kitty:

 • Napájanie: Externý sieťový stabilizovaný zdroj 12V ss.
 • Priemerný príkon: 2W
 • Dosah vo vnútorných priestoroch: podľa členitosti až 250m2
 • Dosah vo vonkajších priestoroch: 12metrov

 

Uhol záberu 120 stupňov (180stupňov)

Okolitá teplota: -20 C až + 60 C

 

CZ popis

Odpuzovač Deramax-Kitty, plašič koček a psovKvalitný ultrazvukový odpuzovač-plašič koček a psů vyráběný v České republike.Použitie špičkových součástek a kvalitních materiálů spolu s výrobní technologií povrchové montáže součástek a několikanásobnou kontrolou kvality zajišťuje dlouhodobou životnost a spolehlivost tohoto typu odpuzovače koček a psů. využití odpuzovače-plašiče Deramax-Kitty: - určený k využití jako odpuzovač - plašič koček a psovGeneruje specifické ultrazvukové signály, které jsou pro kočky a psy velmi nepříjemné, takže po krátkém čase chráněný prostor opouští a hledají si nové útočiště mimo prostor chráněný odpudzovačom.Generované ultrazvukové signály mají automatickou změnu kmitočtu v daném rozsahu, aby si kočky a psi na signál nezvykli a současně i automatickou změnu výkonu (náhlá změna výkonu), která přispívá k vyšší účinnosti tohoto typu odpudzovače.Deramax-Kitty je určen pro ochranu vnitřních i vnějších priestorov.Odpudzovač kočky a psi nezabíjí ani nezraňuje, pouze vymezuje prostor ve kterém by se neměly pohybovat. Komfort provozu odpuzovače-plašiče Deramax-Kitty: Deramax-Kitty pracuje v frekvenční oblasti, která je pro člověka za hranicí slyšitelnosti, proto neruší a neobtěžuje své okolí nepříjemným hlukom.Vysoké kmitočty, z rozsahu na kterém zařízení pracuje, už člověk není schopen vnímat ani podprahovo.Pozn. Deramax-Kitty je odpuzovač toulavých koček a psů a jako takový má samozřejmě i vliv: -na domácí kočky-či psov.Nie je ale nutné řešit nějaké zvláštní opatření stran domácích zvierat.Úplne stačí, když má domácí zvíře možnost volně odejít z prostoru chráněného prístrojom.Odpudzovač koček a psů tedy vašemu domácímu zvířeti neublíží, jen se bude zvíře tomuto prostoru vyhýbať.Vždy ale dbejte, aby zvíře mělo možnost odejít z chráněného prostoru, a nikdy nesmí být tento typ odpuzovače použitý na zvíře zavřené v kotci pod. Instalace a rozsah účinnosti odpuzovače-plašiče Deramax-Kitty: Instalace odpuzovače-plašiče koček a psů spočívá pouze v jeho umístění do prostoru určeného k ochraně a připojení napájecího zdroje, jinak pracuje zcela automaticky a není nutné žádné nastavovanie.Rozsah účinnosti tohoto odpuzovače-plašiče koček a psů, je při použití ve vnitřních prostorách podle členitosti prostor až do 250m2.Pri použití ve venkovních prostorách je dosah až 12 metrů v úhlu cca 120 stupňov.Pozn.Vďaka speciální konstrukci odpuzovače je úhel záběru vyzařovaného signálu ve vzdálenosti několika metrů od přístroje rozšířen až na 180 stupňov.Zariadenie je odolné vůči vlhkosti, avšak v případě využití ve venkovních prostorách je bezpodmínečně nutné chránit přístroj před přímým vlivem deště a snehu.Technické údaje odpuzovače-plašiče Deramax-Kitty: Napájení: Externí síťový stabilizovaný zdroj 12V ss.Pri emerný příkon: 2WDosah ve vnitřních prostorách: podle členitosti až 250m2Dosah ve venkovních prostorách: 12metrovUhol záběru 120 stupňů (180stupňov) Okolní teplota: -20 C až 60 C

Vytvorené na Eshop-rychlo.skEshop-rychlo.sk
Spracovanie osobných údajov môžete ovplyvniť úpravou svojich preferencií ochrany súkromia.