Logo
0 ks
za 0,00 EUR
Nákupný košík je prázdny
Potrebujete poradiť? Neváhajte nás kontaktovať.
Nakúpte ešte za 60,00 EUR a máte dopravu ZADARMO

Digital Therapy RPLT 1314

  • Novinka
  • Akcia
  • TOP produkt

RPLT 1314

Napájanie: 3x AAA (súčasťou balenia)Časovač: 5/10/15 minPočet úrovní intenzity: 15Úspora energie: ánoRozmery (dĺžka / šírka / výška): 16/7 / 3 cmDĺžka... celý popis
Dostupnosť
Expedujeme do 24hod Skladom 2 ks
Cena pred zľavou
19,00 EUR
13,90 EUR
11,58 EUR
bez DPH
ks
Číslo produktu:1000
EAN kód:69
Výrobca:Renkai
Strážiť cenu / dostupnosť
Kompletné špecifikácie

Napájanie: 3x AAA (súčasťou balenia)
Časovač: 5/10/15 min
Počet úrovní intenzity: 15
Úspora energie: áno
Rozmery (dĺžka / šírka / výška): 16/7 / 3 cm
Dĺžka kábla: 100 cm
Hmotnosť: 0,17 kg


obsah balenia:

Stimulátor

1 vodič s 2 elektródami
Elektródová podložka
Inštrukcie s diagramami

 

Prístroj spája v sebe tradičné východné metódy liečenia, metódy masážne, akupunktúrne, kúpeľné spolu s dnešnou vyspelou technológiou.

 

Prístroj na stimulovanie svalstva je klinicky preukázaná, účinná, nemedikamentózna metóda, schválená na liečenie bolestivých stavov, na zmiernenie a odstránenie chronických a akútnych bolestí chrbta, končatín a kĺbov, na liečbu porúch prekrvenia, spevnenie a posilnenie ochabnutého svalstva, zväčšovanie objemu svalovej hmoty, lokálne chudnutie, ošetrenie celulitídy a masáž.

Prístroj funguje cez elektródy umiestnené na koži, dáva elektrické impulzy na dané miesto. Jeho použitím sa svaly uvoľnia, nervová sústava sa upokojí, bolesť sa utíši. Prístroj nemá žiadne vedľajšie škodlivé účinky.

 

Používaj stimulátor svalstva na celom svojom tele a zistíš pozitívne účinky na svoje svalstvo.

CZ popis

Přístroj spojuje v sobě tradiční východní metody léčení, metody masážní, akupunkturní, lázeňské spolu s dnešní vyspělou technológiou.Prístroj na stimulaci svalstva je klinicky prokázána, účinná, nemedikamentózní metoda, schválená na léčení bolestivých stavů, ke zmírnění a odstranění chronických a akutních bolestí zad, končetin a kloubů, k léčbě poruch prokrvení, zpevnění a posílení ochablého svalstva, zvětšování objemu svalové hmoty, lokální hubnutí, ošetření celulitidy a masáž.Prístroj funguje přes elektrody umístěny na kůži, dává elektrické impulsy na dané místo. Jeho použitím se svaly uvolní, nervová soustava se uklidní, bolest se utiší. Přístroj nemá žádné vedlejší škodlivé účinky.Používaj stimulátor svalstva na celém svém těle a zjistíš pozitivní účinky na své svalstvo.

Na stiahnutie