Logo
0 ks
za 0,00 EUR
Nákupný košík je prázdny
Potrebujete poradiť? Neváhajte nás kontaktovať.
Nakúpte ešte za 60,00 EUR a máte dopravu ZADARMO

 1. Úvod
 2. Kozmetika a zdravie
 3. Kulmy a sušiče vlasov
 4. Elektrická kefa na vyrovnanie a úpravu vlasov s LCD displejom

Elektrická kefa na vyrovnanie a úpravu vlasov s LCD displejom

 Digitálna antistatická keramická kefa so žehličkou navlasy   Umyjete si vlasy a pri pohľade do zrkadla zistíte, že vám odstávajú všetkými smermi? Ale... celý popis
Dostupnosť
Skladom do 5 dní
14,80 EUR
12,33 EUR
bez DPH
ks
Číslo produktu:173
EAN kód:90
Výrobca:Elektrická kefa
Strážiť cenu / dostupnosť
 • Kompletné špecifikácie
 • Elektrická kefa na vyrovnanie a úpravu vlasov s LCD displejom
  Elektrická kefa na vyrovnanie a úpravu vlasov s LCD displejom
  Skladom do 5 dní
  14,80 EUR
  12,33 EUR bez DPH
 • ks
Kompletné špecifikácie

 Digitálna antistatická keramická kefa so žehličkou navlasy

 

Umyjete si vlasy a pri pohľade do zrkadla zistíte, že vám odstávajú všetkými smermi?

Alebo vám začnú poletovať a elektrizovať, len čo vykročíte na ulicu


Pre túto kefu to nie je žiadny problém!

-Vlasy upraví, vyžehlí, dodá im krásny lesk a pomocou výkonného generátora iónov ich tiež hydratuje a eliminuje tak statickú elektrinu.

-Kefa každým ťahom obnovuje prirodzený lesk vlasov, má navyše špeciálne vyvinuté hroty, ktoré minimalizujú poškodenie vlasov počas česania.

-Keramická žehlička pre ľahké kĺzanie vlasov.

-LED displej s podsvietením a s ukazovateľom aktuálnej teploty.

-Rýchle nahriatie na potrebnú teplotu. 

 Technické údaje:

Napájanie: AC 220-230V, 50Hz
Nastaviteľná pracovná teplota: 60 - 230 °C
Hmotnosť balenia: 0,63 kg

 

*Prosíme Vás, aby ste počas nákupu brali ohľad na to, že tento výrobok je hygienickým produktom, takže 14 dňové odstúpenie od zmluvy sa na neho nevzťahuje. 

Zákon č. 102/2014 Z. z. zákon o ochrane spotrebiteľa pri predaji tovaru alebo poskytovaní služieb na základe zmluvy uzavretej na diaľku alebo zmluvy uzavretej mimo prevádzkových priestorov predávajúceho. §7 ods. 6e) predaj tovaru uzavretého v ochrannom obale, ktorý nie je vhodné vrátiť z dôvodu ochrany zdravia alebo z hygienických dôvodov a ktorého ochranný obal bol po dodaní porušený.

CZ popis

Digitální antistatická keramická kartáč se žehličkou navlasyUmyjete si vlasy a při pohledu do zrcadla zjistíte, že vám odstávají všemi směry? Nebo vám začnou poletovat a elektrizovat, jakmile vykročíte na ulici? Pro tuto kartáč to není žádný problém! -Vlasy upraví, vyžehlí, dodá jim krásný lesk a pomocí výkonného generátoru iontů je také hydratuje a eliminuje tak statickou elektrinu.-Kartáč každým tahem obnovuje přirozený lesk vlasů, má navíc speciálně vyvinuté hroty, které minimalizují poškození vlasů během česania.-Keramická žehlička pro snadné klouzání vlasov.-LED displej s podsvícením as ukazatelem aktuální teploty.-Rychlé nahřátí na potřebnou teplotu. Technické údaje: Napájení: AC 220-230V, 50HzNastaviteľná pracovní teplota: 60 - 230 ° CHmotnosť balení: 0,63 kg * Prosíme Vás, abyste během nákupu brali ohled na to, že tento výrobek je hygienickým produktem, takže 14 denní odstoupení od smlouvy se na něj nevztahuje. Zákon č. 102/2014 Sb. zákon o ochraně spotřebitele při prodeji zboží nebo poskytování služeb na základě smlouvy uzavřené na dálku nebo smlouvy uzavřené mimo obchodní prostory prodávajícího. §7 odst. 6e) prodej zboží uzavřeného v ochranném obalu, který není vhodné vrátit z důvodu ochrany zdraví nebo z hygienických důvodů a jehož ochranný obal byl po dodání porušen.