Vážení zákazníci Tel. Linka je nedostupná poprosíme Vás komunikovať cez email notta@notta.sk notta@notta.sk. Ďakujeme za pochopenie.
Logo
Tel. Linka je Dočasne nedostupná
0 ks
za 0,00 EUR
Nákupný košík je prázdny
Potrebujete poradiť? Neváhajte nás kontaktovať.
Novinky
18.11.2020
Zmena telefónneho čísla od 18.11.2020
Staré čislo +421940137538 bude od 18.11.2020 Nedostupné Nové číslo 038/202 12 02 bude dostupné od 19.11.2020 Ďakujeme za pochopenie čítať celé
15.12.2019
Vianoce
Dobrý deň ,Na objednávky, ktoré boli v externom sklade a prijaté do 15.12.2019 do 10:00 hod garantujeme dodanie do Vianoc. Na objednávky, ktoré boli p... čítať celé
Zobraziť všetky novinky
 
  1. Úvod
  2. Hobby
  3. FURminator hrablo Small Long Hair pro kočky 1ks

FURminator hrablo Small Long Hair pro kočky 1ks

FURminator hrablo Small Long Hair pre mačky 1ks   Patentované profesionálny hrablo s kovovou samočistiace hlavicou pre mačky menších rás s dlhou srsť... celý popis
Dostupnosť
Do mesiaca
14,89 EUR
12,41 EUR
bez DPH
Momentálne nie je k dispozícii
Číslo produktu:366
Strážiť cenu / dostupnosť
Kompletné špecifikácie

FURminator hrablo Small Long Hair pre mačky 1ks

 

Patentované profesionálny hrablo s kovovou samočistiace hlavicou pre mačky menších rás s dlhou srsťou.

Príjemné ergonomické madlo skvele padne do ruky.

Redukuje pĺznutie o viac ako 90%.

 

Rýchlo a ľahko odstraňuje podsadu a uvoľnené chlpy.

FURminator hrable nereže a nepoškodzujú srsť.

Vyčesaniehrebeňom FURminator odstránia starú srsť a podsadu.

 

Neskracuje a nepoškodzuje srsť, len veľmi účinne vyčesáva a pomáha k zdravšej koži a lesklejšie srsti zvieraťa. Znižuje množstvo alergénov v prostredí, kde zviera žije.

 

Starostlivosť o srsť hrebeňom FURminator možno vykonávať pravidelne po celý rok raz alebo dvakrát za týždeň po dobu desiatich až dvadsiatich minút.

 

Je potrebné dbať na to, aby srsť bola čistá, úplne suchá a nezacuchaná.

Opatrnosť je nutná na citlivých miestach na tele zvieraťa.

 

Pred vyčesávaním starostlivo prezrite pokožku zvieraťa, či v nej nie sú chrasty, poranenia odreniny a pod.,

A ak ich nájdete, vyhľadajte pomoc veterinára.

 

Hrebeňom FURminator je odporúčané vyčesávať dlhými pravidelnými ťahmi v smere rastu srsti a nevracať sa opakovane na rovnaké miesto.

 

Samozrejme treba vyčesávať citlivo a bez väčšieho tlaku, ktorý by mohol spôsobiť poranenie.

Pri červenkasté, podráždenej koži je nutné s vyčesávaním hneď prestať.

Pri pravidelnom používaní hrebeni FURminator budete mať viac času na Vášho chlpatého priateľa, pretože sa nebudete musieť venovať upratovanie vypadaných chlpov.

 

CZ popis

FURminator hrablo Small Long Hair pro kočky 1ksPatentované profesionální hrablo s kovovou samočisticí hlavicí pro kočky menších ras s dlouhou srsťou.Príjemné ergonomické madlo skvěle padne do ruky.Redukuje línání o více než 90% .Rýchlo a snadno odstraňuje podsadu a uvolněné chlpy.FURminator hrábě neřeže a nepoškozují srsť.Vyčesaniehrebeňom FURminator odstraní starou srst a podsadu.Neskracuje a nepoškozuje srst, pouze velmi účinně vyčesává a pomáhá ke zdravější kůži a lesklejší srsti zvířete. Snižuje množství alergenů v prostředí, kde zvíře žije.Starostlivosť o srst hřebenem FURminator lze provádět pravidelně po celý rok jednou nebo dvakrát za týden po dobu deseti až dvaceti minút.Je třeba dbát na to, aby srst byla čistá, zcela suchá a nezacuchaná.Opatrnosť je nutná na citlivých místech na těle zvieraťa.Pred vyčesáváním pečlivě prohlédněte pokožku zvířete, zda v ní nejsou strupy, poranění odřeniny apod., a pokud je najdete, vyhledejte pomoc veterinára.Hrebeňom FURminator je doporučeno vyčesávat dlouhými pravidelnými tahy ve směru růstu srsti a nevracet se opakovaně na stejné miesto.Samozrejme třeba vyčesávat citlivě a bez většího tlaku, který by mohl způsobit poranenie.Pri načervenalé, podrážděné kůži je nutné s vyčesáváním hned prestať.Pri pravidelném používání hřebenu FURminator budete mít více času na Vašeho chlupatého přítele, protože se nebudete muset věnovat úklid ne vypadaných chlupů.

Tovar zaradený v kategóriách
 
Spracovanie osobných údajov môžete ovplyvniť úpravou svojich preferencií ochrany súkromia.