Logo
0 ks
za 0,00 EUR
Nákupný košík je prázdny
Potrebujete poradiť? Neváhajte nás kontaktovať.
Nakúpte ešte za 60,00 EUR a máte dopravu ZADARMO
 
  1. Úvod
  2. Hobby
  3. Finishing Touch 2v1

Finishing Touch 2v1

Depilátor Finishing Touch - odstraňovač chĺpkov 2v1     Chcete získať nové sebavedomie s hladkou pokožkou? -Depilátor Finishing Touch Vám pomôže s ep... celý popis
Dostupnosť
Skladom dodanie do 7dní
12,90 EUR
10,75 EUR
bez DPH
ks
Číslo produktu:17
Strážiť cenu / dostupnosť
Kompletné špecifikácie

Depilátor Finishing Touch - odstraňovač chĺpkov 2v1

 

 

Chcete získať nové sebavedomie s hladkou pokožkou?

-Depilátor Finishing Touch Vám pomôže s epiláciou nielen nôch, ale aj rúk, podpazušia, bikín a oblasti   tváre.  

-Epilátor šetrne odstraňuje nežiaduce chĺpky z oblasti nôh, podpazušia, bikín a tváre pod lícnymi   kosťami. 

 

Je vhodný aj pre mužov.

Odstráni chĺpok vrátane korienku.

 

Vlastnosti:

-odstraňuje nežiaduce chĺpky aj s korienkami,

-epiluje nohy,

-podpazušie,

-oblasť bikín,

-hruď,

-chrbát,

-tvár pod lícnymi kosťami

 

pracuje s presnou presnosťou

v každom smere ponecháva pokožku mäkkú, bez rany alebo podráždenia znižuje rast chĺpkov až o 50% po 4 týždňoch.

 

hmotnosť: 

238 g má zabudovanú lítium-iónovú batériu

 

rozmery:

12 cm x 5 cm x 1,5 cm

 

Obsah balenia:

1 x Depilátor Finishing Touch - odstraňovač chĺpkov 2v1

 

*Prosíme Vás, aby ste počas nákupu brali ohľad na to, že tento výrobok je hygienickým produktom, takže 14 dňové odstúpenie od zmluvy sa na neho nevzťahuje. 

Zákon č. 102/2014 Z. z. zákon o ochrane spotrebiteľa pri predaji tovaru alebo poskytovaní služieb na základe zmluvy uzavretej na diaľku alebo zmluvy uzavretej mimo prevádzkových priestorov predávajúceho. §7 ods. 6e) predaj tovaru uzavretého v ochrannom obale, ktorý nie je vhodné vrátiť z dôvodu ochrany zdravia alebo z hygienických dôvodov a ktorého ochranný obal bol po dodaní porušený.

 

CZ popis

Chcete získat nové sebevědomí s hladkou pokožkou? -Depilační prostředky Finishing Touch Vám pomůže s epilací nejen běhů, ale i rukou, podpaží, třísel a oblasti obličeje. -Epilátor šetrně odstraňuje nežádoucí chloupky z oblasti nohou, podpaží, třísel a obličeje pod lícními kostmi. Je vhodný i pro mužov.Odstráni chloupek včetně korienku.Vlastnosti:-odebere nežádoucí chloupky is kořínky, -epiluje nohy, -podpazušie, -plocha zahrnutá bikin, -hruď, -chrbát, -tvar pod lícními kosťamipracuje s přesnou presnosťouv každém směru ponechává pokožku měkkou, bez rány nebo podráždění snižuje růst chloupků až o 50% po 4 týždňoch.hmotnosť: 238 g má zabudovanou lithium-iontovou batériurozmery: 12 cm x 5 cm x 1,5 cmObsah balení: 1 x Depilátor Finishing Touch - odstraňovač chloupků 2v1 * prosíme Vás, abyste během nákupu brali ohled na to, že tento výrobek je hygienickým produktem, takže 14 denní odstoupení od smlouvy se na něj nevztahuje. Zákon č. 102/2014 Sb. zákon o ochraně spotřebitele při prodeji zboží nebo poskytování služeb na základě smlouvy uzavřené na dálku nebo smlouvy uzavřené mimo obchodní prostory prodávajícího. §7 odst. 6e) prodej zboží uzavřeného v ochranném obalu, který není vhodné vrátit z důvodu ochrany zdraví nebo z hygienických důvodů a jehož ochranný obal byl po dodání porušen.

Tovar zaradený v kategóriách