Logo
0 ks
za 0,00 EUR
Nákupný košík je prázdny
Potrebujete poradiť? Neváhajte nás kontaktovať.
Nakúpte ešte za 60,00 EUR a máte dopravu ZADARMO

 1. Úvod
 2. Top produkty
 3. Puppy Potty Pad - Toaleta pre psíkov a mačky

Puppy Potty Pad - Toaleta pre psíkov a mačky

Toaleta pre psov a mačky - už žiadne kňučanie vášho miláčika pod dverami, že chce ísť von! Odteraz už budete mať kľud aj vy aj Váš domáci miláčik. Len... celý popis
Dostupnosť
Skladom do 5 dní
18,92 EUR
15,77 EUR
bez DPH
ks
Číslo produktu:1007
Strážiť cenu / dostupnosť
 • Kompletné špecifikácie
 • Puppy Potty Pad - Toaleta pre psíkov a mačky
  Puppy Potty Pad - Toaleta pre psíkov a mačky
  Skladom do 5 dní
  18,92 EUR
  15,77 EUR bez DPH
 • ks
Kompletné špecifikácie

Toaleta pre psov a mačky - už žiadne kňučanie vášho miláčika pod dverami, že chce ísť von! Odteraz už budete mať kľud aj vy aj Váš domáci miláčik. Len musíte mať trpezlivosť pri návyku Vášho domáceho maznáčika na túto toaletu. Potom už s kľudom môžete nechávať psíka alebo mačičku samú doma bez ohľadu na to, aby ste sa strachovali, že nebol von na prechádzke.  

Čistenie ? U Puppy Potty Pad to nie je vôbec žiaden problém!

Jednoducho sa čistí. Stačí len opláchnuť mydlovou vodou Záchod pre psov a mačky je ideálny pri trénovaní šteniatok, alebo psov, ktorí nie sú zvyknutí špiniť na jednom mieste. Antibakteriálna tráva zabezpečuje, že zápach sa nedostane von z podložky ideálna pre vnútorné použitie: byty, garáže, pivnice.

Ako funguje záchod pre psov a mačky?

Ak bývate v paneláku a máte v byte psíka viete, že je pomerne náročné ho naučiť aby špinil na jedno určené miesto. Ak ste už vyskúšali rôzne pomôcky: piesok či tenké podložky viete, že zvieratká ich pomerne často odmietajú. Deje sa to jednoducho preto, že tieto veci fungujú len raz. Určite poznáte aj techniku výstelky z novín, ktoré sa už po prvom použití premočia až na dlážku, či koberec. Dajte vyskúšať vaším domácim miláčikom tento záchod. Puppy Potty Pad umožňuje vášmu miláčikovi uľaviť si zakaždým, keď potrebuje bez toho, aby ste sa o to museli zaujímať. Ide v podstate o psiu toaletu, bola vytvorená pre vnútorné použitie.

Tajomstvo záchodu pre psov a mačky spočíva v 3 vrstvách.

Horná vrstva - je tvorená mäkkou umelou trávou špeciálne navrhnutou tak, aby prepúšťala tekuté látky.

Stredná vrstva - predstavuje rošt, vďaka ktorému je tráva udržiavaná v suchu a nad úrovňou hladiny tekutiny.

Spodná vrstva (dno) - predstavuje úložisko (zásobník), ktorý pojme až 1 liter tekutej látky (moču)!

CZ popis

Toaleta pro psy a kočky - už žádné kňučení vašeho miláčka pod dveřmi, že chce jít ven! Odteď už budete mít klid i vy i Váš domácí mazlíček. Jen musíte mít trpělivost při návyku Vašeho domácího mazlíčka na tuto toaletu. Pak už s klidem můžete nechávat pejska nebo kočičku samou doma bez ohledu na to, abyste se strachovali, že nebyl ven na procházce. Čištění? U Puppy Potty Pad to není vůbec žádný problém! Jednoduše se čistí. Stačí jen opláchnout mýdlovou vodou Záchod pro psy a kočky je ideální při trénování štěňátek, nebo psy, kteří nejsou zvyklí špinit na jednom místě. Antibakteriální tráva zajišťuje, že zápach se nedostane ven z podložky ideální pro vnitřní použití: byty, garáže, pivnice.Ako funguje záchod pro psy a kočky? Pokud bydlíte v paneláku a máte v bytě pejska víte, že je poměrně náročné ho naučit aby špinil na jedno určené místo. Pokud jste již vyzkoušeli různé pomůcky: písek či tenké podložky víte, že zvířátka jejich poměrně často odmítají. Děje se to jednoduše proto, že tyto věci fungují jen jednou. Určitě znáte i techniku ​​výstelky z novin, které se již po prvním použití přemoci až na podlahu či koberec. Dejte vyzkoušet vaším domácím mazlíčkem tento záchod. Puppy Potty Pad umožňuje vašemu miláčkovi ulevit si pokaždé, když potřebuje, aniž jste se o to museli zajímat. Jde v podstatě o psí toaletu, byla vytvořena pro vnitřní použitie.Tajomstvo záchodu pro psy a kočky spočívá v 3 vrstvách.Horná vrstva - je tvořena měkkou umělou trávou speciálně navrženou tak, aby propouštěla ​​tekuté látky.Stredná vrstva - představuje rošt, díky kterému je tráva udržována v suchu a nad úrovní hladiny tekutiny.Spodná vrstva (dno) - představuje úložiště (zásobník), který pojme až 1 litr tekuté látky (moči)!

Tovar zaradený v kategóriách