Logo
0 ks
za 0,00 EUR
Nákupný košík je prázdny
Potrebujete poradiť? Neváhajte nás kontaktovať.
Nakúpte ešte za 60,00 EUR a máte dopravu ZADARMO
 1. Úvod
 2. Elektronika
 3. IP kamery
 4. R8 IP kamera skrytá vo funkčnej žiarovke - QB158

R8 IP kamera skrytá vo funkčnej žiarovke - QB158

 • TOP produkt

R8 IP kamera skrytá vo funkčnej žiarovke - QB158 -Kamera stráži za vás. -Kontroluje pohyb v celom sledovanom priestore. -Hneď ako dôjde k situácii , a... celý popis
Dostupnosť
Skladom EXT dodanie do 5 dní
39,65 EUR
33,04 EUR
bez DPH
ks
Číslo produktu:71
Výrobca:R8 gamer
Strážiť cenu / dostupnosť
 • Kompletné špecifikácie
 • R8 IP kamera skrytá vo funkčnej žiarovke - QB158
  R8 IP kamera skrytá vo funkčnej žiarovke - QB158
  Skladom EXT dodanie do 5 dní
  39,65 EUR
  33,04 EUR bez DPH
 • ks
Kompletné špecifikácie

R8 IP kamera skrytá vo funkčnej žiarovke - QB158

-Kamera stráži za vás.

-Kontroluje pohyb v celom sledovanom priestore.

-Hneď ako dôjde k situácii , aktivuje sa záznam na pamäťovú kartu microSD a odošle vám upozornenie na telefón.

-Ihneď budete vedieť  či ide o planý poplach, alebo sa naozaj niečo deje.

-S obojstrannou komunikáciou môžete na diaľku hovoriť s prítomnými osobami.

 

-Širokouhlý objektív s 360°uhlom snímania zobrazí 3D obraz ako panoramatický pohľad napríklad ako rybie oko alebo valec alebo polguľa alebo   mriežka, podľa výberu v aplikácii.

-IR LED pre nočné videnie + detekcia pohybu.

-Video je nahrávané v HD rozlíšení 1,3 MP (1280 x 960).

-Je to multifunkčné zariadenie, ktoré dokáže nahrávať video v reálnom čase alebo fotiť a disponuje funkciou detekcie pohybu.

-Zabudovaný mikrofón má dosah cca 5m² - možná obojstranná (mobil – led žiarovka) hlasová komunikácia.

-Všetky dáta sa nahrávajú na vloženú microSD kartu do TF slotu, max. 128 GB (nie je súčasťou balenia).

-Vďaka nepretržitému napájaniu 230V kamera umožňuje trvalé nahrávanie a sledovanie cez deň aj v noci prostredníctvom IR nočného videnia alebo   nahrávanie detekciou pohybu do vzdialenosti 5 - 8 metrov.

 

Kameru pre sledovanie + ovládanie je potrebné prepojiť cez Wi-Fi router s mobilným telefónom alebo tabletom s operačným systémom Android alebo iOS prostredníctvom aplikácie, ktorú je potrebné stiahnuť a nainštalovať cez QR kód.

 

Závit:

 

-H27.

Spotreba:

-6W. Prevádzková teplota: -10 - + 60 stupňov celzia.

Použitie:

-vnútorné

Napájanie :

-adaptér 

 

Cez aplikáciu v mobilnom telefóne je možné svetlo v žiarovke zapnúť aj vypnúť.

 

CZ popis

R8 IP kamera skrytá ve funkční žárovce - QB158-Kamera hlídá za vás.A-Kontroluje pohyb v celém sledovaném priestore.-Jakmile dojde k situaci, aktivuje se záznam na paměťovou kartu microSD a odešle vám upozornění na telefonickou-Ihned budete vědět zda jde o planý poplach, nebo se opravdu něco deje.-s oboustranným komunikací můžete na dálku mluvit s přítomnými osobami.-Širokoúhlý objektiv s 360 ° úhlem snímání zobrazuje 3D obraz jako panoramatický pohled například jako rybí oko nebo válec nebo polokoule nebo mřížka, dle výběru v aplikácii.-IR LED pro noční vidění detekce pohybu.-video je nahrávané v HD rozlišení 1,3 MP (1280 x 960) .- je to multifunkční zařízení, které dokáže nahrávat video v reálném čase nebo fotit a disponuje funkcí detekce pohybu.- zabudovaný mikrofon má dosah cca 5m² - možná oboustranná (mobil - led žárovka) hlasová komunikácia.-Všechna data se nahrávají na vloženou microSD kartu do TF slotu, max. 128 GB (není součástí balení) .- Díky nepřetržitému napájení 230V kamera umožňuje trvalé nahrávání a sledování přes den iv noci prostřednictvím IR nočního vidění nebo nahrávání detekcí pohybu do vzdálenosti 5 - 8 metrov.Kameru pro sledování ovládání je třeba propojit přes Wi- Fi router s mobilním telefonem nebo tabletem s operačním systémem Android nebo iOS prostřednictvím aplikace, kterou je třeba stáhnout a nainstalovat přes QR kód.Závit: -H27.Spotreba: -6W. Provozní teplota: -10 - 60 stupňů celzia.Použitie: -vnútornéNapájanie: -adaptér Přes aplikaci v mobilním telefonu je možné světlo v žárovce zapnout i vypnout.

Tovar zaradený v kategóriách