Logo
0 ks
za 0,00 EUR
Nákupný košík je prázdny
Potrebujete poradiť? Neváhajte nás kontaktovať.
Nakúpte ešte za 60,00 EUR a máte dopravu ZADARMO

YAXIICASS ClearAir A3

 • Novinka
 • Akcia

Inteligentná čistička vzduchu

Chcete sa doma cítiť naozaj bezpečne? Čistička vdzuchu  je ďalšia z radu pomocníkov, ktorí vám dopomôžu k čistejšiemu a zdravšiemu ovzdušiu vo vašej d... celý popis
Dostupnosť
Skladom EXT dodanie do 5 dní
46,90 EUR
39,08 EUR
bez DPH
ks
Číslo produktu:holm3957
Strážiť cenu / dostupnosť
 • Kompletné špecifikácie
 • YAXIICASS ClearAir A3
  YAXIICASS ClearAir A3
  Skladom EXT dodanie do 5 dní
  46,90 EUR
  39,08 EUR bez DPH
 • ks
Kompletné špecifikácie

Chcete sa doma cítiť naozaj bezpečne? Čistička vdzuchu  je ďalšia z radu pomocníkov, ktorí vám dopomôžu k čistejšiemu a zdravšiemu ovzdušiu vo vašej domácnosti. Vďaka efektívnemu filtračnému systému odstráni zo vzduchu až 99,9 % baktérií, vírusov a alergénov.

 

 

 

 

 

AXIICASS domáca čistička vzduchu s Hepa filtrom

Čistička je vhodná do stredne veľkých priestorov, ako sú napr. obývacie izby, kancelárie alebo ordinácie.  Vysoký výkon, vysoká účinnosť . Ponúka jednoduché ovládanie a nenáročnú údržbu.

 

 

 

 

Parametre produktu:

Názov produktu: Domáca čistička vzduchu

Model výrobku: YAXIICASS-A3F

Použiteľná oblasť: 14-24 ㎡

PM CADR: 200 m³/h

Menovitý výkon: 43 W

Vstupné napätie: 220-240 V

Filter: HEPA + uhlíkové

 5rýchlostných režimov

 

Vlastnosti produktu:

 

Je prepojený s aplikáciou "Smart Life", takže môžete kedykoľvek sledovať kvalitu vzduchu vo svojej domácnosti. Domáce čističky vzduchu možno diaľkovo ovládať z mobilného telefónu a automaticky zapnúť/vypnúť.A ak nie ste fanúšikovia aplikácií, môžete ju ovládať prostredníctvom diaľkového ovládača alebo pomocou tlačidiel priamo na displeji. Inteligentný  displej ponúka jednoduché ovládanie .Zisťovanie kvality ovzdušia v reálnom čase sa zobrazuje na obrazovke vo forme grafov.

 

 

<čistí vzduch v troch stupňoch >

Kombinácia predfiltra,  HEPA filtra a bunkového filtra s aktívnym uhlím účinne pohlcuje vzduchom prenášané častice PM2,5, PM, chlpy domácich zvierat a znižuje špecifický zápach.

Zachytí až 99,97 % všetkých alergénov a nečistôt od veľkosti 0,3 mikrónu ako sú peľové zrnká, roztoče, spóry plesní, ultrajemné častice prachu, zvieracie alergény, baktérie, mikroorganizmy a dym.

 

<upozorní na nutnosť ich výmeny filtrov>

Keď filter dosiahne 1500 hodín prevádzky, ikona na displeji bude automaticky blikať, aby vás informovala pre výmenu filtra.

<Nastavenie času>

K dispozícii je nastavenie času 0-8 h. Vzduchový filter sa po uplynutí času zastaví, čím šetrí energiu a peniaze.

 

<5 rýchlostných režimov>

 

Zahŕňa vysokú, strednú a nízku rýchlosť, nočný režim a automatický režim.V závislosti od vašej potreby môžete zvoliť nastavenie, ktorá vyhovuje vašim potrebám.

 

99,99 % vysoká účinnosť čistenia

1. Odstraňuje prach, nečistoty a iné látky prenášané vzduchom a zabraňuje ich prenikaniu do tela.

2. Odstraňuje formaldehyd, benzén a iné ,škodlivé plyny, prchavé organické látky a ničí vírusy a baktérie

3.Odstraňuje zápach a udržiava čistý a svieži vzduch v interiéri.

4. Vynikajúca sterilizácia. Čistička vzduchu zlepšuje kvalitu vzduchu tým, že adsorbuje a rozkladá škodlivé látky vo vzduchu, ako sú baktérie a alergény.

 

 

 

 

Ovládanie cez  aplikáciu 

Domácu čističku vzduchu možno ovládať na diaľku pomocou mobilnej aplikácie . Ovládanie pomocou aplikácie umožňuje jednoduché ovládanie prostredníctvom bezdrôtového pripojenia. Zistite kvalitu vzduchu vo vašej domácnosti kedykoľvek a kdekoľvek. 

 

 

3-vrstvový filter,pre kompletné čistenie

Predfilter zachytí väčšie nečistoty, ako sú chlpy a srsť domácich zvierat. Filter H13 HEPA nielenže filtruje častice prenášané vzduchom, ako sú PM2,5, prachové častice a dym, ale tiež ničí baktérie a mikroorganizmy.

Filter s aktívnym uhlím dokáže absorbovať formaldehyd, benzén a iné toxické chemikálie vo vzduchu, čím zlepšuje jeho kvalitu.

 

 

Čo je to PM2,5?

Sú to častice poletujúce v ovzduší, ktorých maximálny priemer je 2,5 mikrometra. Na reálnu predstavu ide o častice, ktoré sú v priemere až 28x menšie ako priemer ľudského vlasu a 36x menšie ako zrnko piesku. Vdýchnutím môžu mať tieto nečistoty neblahý vplyv na zdravie človeka.

 

 

INDIKÁTOR KVALITY VZDUCHU - jednoduchý prehľad o kvalite vzduchu vďaka špičkovému senzoru.

Zabudovaný senzor PM2,5 monitoruje koncentráciu prachu pomocou detekcie intenzity odrazeného svetla. Rôzne farby zodpovedajú rôznym úrovniam kvality ovzdušia. Zelená znamená dobrú kvalitu ovzdušia, žltá strednú, červená hroznú.

 

Tichý režim 

pri spaní máte k dispozícii špecifický režim so zníženou hlučnosťou, pri ktorom môžete pohodlne odpočívať aj spať.